Kedves Szülők!

A osztályfőnökökkel, szaktanárokkal a lentebb olvasható elérhetőségeken tudják felvenni a kapcsolatot.

 

Iskolánk alkalmazottainak elérhetősége:

Név E-mail cím
Almásiné Szentjóbi Ildikó almasine.szentjobi.ildiko@hunyadimikepercs.hu
Almási Rita almasi.rita@hunyadimikepercs.hu
Fejérné Juhász Mónika fejerne.juhasz.monika@hunyadimikepercs.hu
Fekete Zsuzsa fekete.zsuzsa@hunyadimikepercs.hu
Feketéné Győrfi Erika feketene.gyorfi.erika@hunyadimikepercs.hu
Holczerné Bodnár Adél holczerne.bodnar.adel@hunyadimikepercs.hu
Ivánka- Tóth Éva Csilla ivanka.toth.eva@hunyadimikepercs.hu
Janics Imre janics.imre@hunyadimikepercs.hu
Kádárné Erdei Judit kadarne.erdei.judit@hunyadimikepercs.hu
Kajatinné Csikai Krisztina kajatinne.csikai.krisztina@hunyadimikepercs.hu
Kelemenné Hortobágyi Ilona kelemenne.hortobagyi.ilona@hunyadimikepercs.hu
Kimás Istvánné kimas.istvanne@hunyadimikepercs.hu
Kiss Dániel kiss.daniel@hunyadimikepercs.hu
Kiss Éva kiss.eva@hunyadimikepercs.hu
Kovács Judit kovacs.judit@hunyadimikepercs.hu
Kovács Szilvia Brigitta kovacs.szilvia.brigitta@hunyadimikepercs.hu
Kovácsné Biró Annamária kovacsne.biro.annamaria@hunyadimikepercs.hu
Lippai Ádám lippai.adam@hunyadimikepercs.hu
Marinó Sándor marino.sandor@hunyadimikepercs.hu
Nagy Erika nagy.erika@hunyadimikepercs.hu
Nagy Magdolna nagy.magdolna@hunyadimikepercs.hu
Pásztorné Pálfi Judit palfi.judit@hunyadimikepercs.hu
Pálinkás Antalné palinkas.antalne@hunyadimikepercs.hu
Sápi Ildikó sapi.ildiko@hunyadimikepercs.hu
Sarka Mónika sarka.monika@hunyadimikepercs.hu
Szarvasné Joó Anikó szarvasne.joo.aniko@hunyadimikepercs.hu
Tengyelné Gábor Viola tengyelne.gabor.viola@hunyadimikepercs.hu
Török Gergely torok.gergely@hunyadimikepercs.hu
Török Tamásné torok.tamasne@hunyadimikepercs.hu

Egyházi alkalmazottak elérhetősége:

Név E-mail cím
Solti Attila  
Vancsainé Pongor Eszter